Dostawa

Wszystkie produkty pakujemy bardzo starannie, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Do tej pory nie mieliśmy żadnych reklamacji.

Jeżeli potrzebujesz wysyłki zagranicznej, skontaktuj się z nami mailowo. Opcji wysyłek zagranicznych jest dużo i zawsze staramy się wybrać najbardziej korzystną.

opakowanie PARArara
paczkomat

Paczkomaty InPost

to bardzo dogodna opcja dostawy. Zamówienie opłacone do godz. 12:00 dociera do paczkomatu odbiorcy najczęściej już następnego dnia. Paczki można odbierać 24/7.

Opłata standardowa: 9,50 zł
Poczta Polska

Paczka 48 Poczta Polska

Wysłana do godziny 15:00 dociera do odbiorcy w czasie maksymalnie 48 godzin, a w przypadku dużych miast nawet już na następny dzień. Paczka48 jest dostarczana prosto do domu.

Opłata standardowa: 15,00 zł
UPS

Przesyłka kurierska UPS

Z naszych doświadczeń wynika, że UPS to jedna z najbardziej solidnych firm kurierskich. Przesyłka kurierska to najwygodniejsza forma dostawy – dociera w ciągu 24 godzin od nadania, a kurier upewni się, że otrzymacie przesyłkę na czas.

Opłata standardowa: 19,50 zł

Płatności

PayU

Jeżeli chcesz, żeby płatność dotarła do nas w ciągu kilku minut, skorzystaj z płatności online PayU. Dzięki temu będziemy mogli szybciej wysłać paczkę do Ciebie. Jeżeli skorzystasz z tradycyjnego przelewu, to wysyłka może się opóźnić o 1-2 dni. Płatności online PayU nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi kosztami. PayU obsługuje większość polskich banków, a także płatności kartami.